Z życia uczelni:Po Dniu Otwartym
No i się udało smile Dzień po całej imprezie na spokojnie można powiedzieć, że podołali¶my. Bior±c pod uwagę, że była to pierwsza tak duża impreza organizowana przez nasz skład, nie mamy się czego wstydzić. A do¶wiadczenie zebrane przez ostatni miesi±c na pewno wykorzystamy przy organizacji m.in. tegorocznych Juwenaliów.
Dzień Otwarty składał się z dwóch czę¶ci: pierwsza oficjalna z przemówieniami władz uczelni oraz przedstawicieli władz miasta oraz druga artystyczna czyli happening "Studiuj w Bezpiecznej Uczelni". W czę¶ci tej mogli¶my ogl±dać na scenie naszych studentów w roli aktorów. Odegrali oni trzy scenki rodzajowe, które były komentowane przez rzecznika policji. Na zakończenie go¶cie obejrzeli pokazy tańca wykonane przez dzieci z grupy "Elbo" z Ropczyc, Klub Tańca "Szane" z Dębicy oraz parę taneczn±: Klaudia Biziuk, Krystian Krużel również z grupy "Elbo".
Frekwencja była duża i praktycznie przez cały czas trwania happeningu sala była zapełniona. Największ± popularno¶ci± w¶ród stoisk cieszył się boks AWAGARDY, w którym za wypełnienie ankiety można było wylosować firmowe koszulki, kubki, smycze i czapki. W¶ród uczestników rozdawano drobne poczęstunki.
Zdjęcia oraz film nakręcony przez naszych studentów ukaż± się już wkrótce na stronie internetowej.
Wysłano 03 Kwietnia 2009 przez Krzoczek
Przywracamy ulgi dla studentów- podsumowanie
Przedstawiciele komitetu „Przywracamy ulgi dla studentów” złożyli w poniedziałek o godzinie 13 w Sekretariacie Marszałka Sejmu RP ponad sto tysięcy podpisów popieraj±cych obywatelski projekt ustawy. Projekt zakłada powrót do 49 proc. ulgi dla uczniów i studentów na przejazdy komunikacj± publiczn±. Zgodnie z prawem Marszałek Sejmu w ci±gu 14 dni podejmuje decyzje czy zawiadomienie spełnia wymogi formalne.
Wysłano 24 Marca 2009 przez Prezes
Sklepik na kampusie
28 lutego w pomieszczeniu obok portierni otwarty został kolejny już w historii naszego o¶rodka sklepik. Nie ulega wątpliwo¶ci, że wła¶cicielka zadbała o wystrój sklepu który jest schludny i zadbany. Na razie w sklepiku możemy nabyć standardowo wafelki, soki itp. oraz napić się kawy czy herbaty.
Wysłano 28 Lutego 2009 przez Krzoczek
Nowa pracownia
Już od tego tygodnia nasi studenci będą mogli korzystać z nowej pracowni informatycznej. Wprawdzie nie zostanie ona udostępniona poza zajęciami jednak pocieszający jest fakt, że będą się one odbywać w końcu w cywilizowanych warunkach a nie na komputerach pamiętających jeszcze czasy ludzi pierwotnych. Pracownia została oddana do użytku z dniem 28 luty, znajduje się w budynku B na drugim piętrze i wyposażona jest w 15 nowych komputerów. Studenci, którzy będą chcieli skorzystać z komputerów poza zajęciami będą mieli udostępnioną starą pracownię.
Wysłano 28 Lutego 2009 przez Krzoczek
Studenci w Dębickiej Lidze Siatkówki
Zapewne nie wszyscy się orientują ale nasi studenci grają w rozgrywkach Dębickiej Ligi Siatkówki. W¶ród zawodników naszej drużyny są między innymi Marcin Gondela, Michał Machnik, Marcin Kleszcz, Mateusz Mijal. W szeregach studenckiego teamu był również Mateusz Gębi¶ jednak kontuzja kolana nie pozwoliła mu na kontynuowanie sezonu.
Wysłano 25 Lutego 2009 przez Krzoczek
Content Management Powered by CuteNews