Witamy na stronie Stowarzyszenia Studentów

Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

" AWANGARDA "

z siedzibą w DębicyAKTUALNOŚCI:Debata rektorska
Szanowni Państwo,

W imieniu Jego Magnificencji Rektora UEK oraz Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów MBA UEK serdecznie zapraszamy Wszystkich Wykładowców oraz Studentów UEK do uczestnictwa w ostatniej w tym roku debacie rektorskiej: "Ekologia – szansa czy zagrożenie dla polskich przedsiębiorstw", która w dniu 10 grudnia odbędzie się na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Debata rektorska jest z jednej strony odpowiedzią środowiska akademickiego - specjalistów i ekspertów oraz studentów - na bieżące problemy naszego kraju związane z prorokowanymi zmianami klimatycznymi, z drugiej - komentarzem do kopenhaskiego szczytu klimatycznego.


W debacie naprzeciw siebie staną - Paweł Śliwiński, przedstawiciel w Polsce Fundacji Bellona Europa oraz Stanisław Tokarski, wiceprezes zarządu - dyrektor ds. strategii i rozwoju TAURON Polska Energia S.A. Tym razem tematem będą kwestie klimatyczno-energetyczne oraz ich wpływ na sytuację polskich przedsiębiorstw. Jak wynika z naszego rozeznania, to obecnie jedna z najważniejszych kwestii gospodarczych w Polsce. Jest to jednocześnie jedna z pierwszych polskich debat poświęconych bieżącym problemom klimatycznym.


Debata rektorska, która odbędzie się we współpracy z fundacją Aeris Futuro, ma charakter szczególny z dwóch powodów – odbywa się w ramach Roku Jubileuszowego 85-lecia Uniwersytetu Ekonomicznego, będzie też miała miejsce w trakcie Konferencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu, która odbywa się w dniach 7-18 grudnia 2009 r. w Kopenhadze.


Debaty Rektorskie odbywają się cyklicznie na naszym Uniwersytecie, a do uczestnictwa w nich zapraszamy wybitnych ekspertów - osoby mających wpływ na rzeczywistość społeczną i gospodarczą naszego kraju. Audytorium stanowić będą przedstawiciele biznesu, świata akademickiego i organizacji społecznych.


Debata Rektorska odbędzie się 10 grudnia 2009 r. o godz. 13:15 w sali 9 paw. Sportowo-Dydaktycznego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Rezerwacja miejsc do dnia 9.12 pod numerem tel. 12 293 54 19


Debata dobędzie się w ramach Jubileuszu 85-lecia Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, któremu patronują: Dziennik Polski, Interia.pl, Gazeta Bankowa, Rmf Maxxx, Kurier UEK, Manko Miesięcznik Studencki, TVP Kraków, Gazeta Finansowa, Magazyn Ekonomiczny Home&Market, NBPortal.pl, Magiczny Kraków - Kraków.pl, Biznes Polska.pl, BizPoland.pl, Studia.Net, Bankier.pl, Edu.Info.pl, Forum Akademickie, Edukacja.net, Moje Miasto Kraków - mmkrakow.pl, Kraków.studia.net, Gazeta Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Polska Agencja Prasowa, Kraków POST, Radiofonia 100,5 FM, Perspektywy.pl, Dlastudenta.pl
Komentarzy 0
Wysłane 10 Grudnia 2009 przez Prezes
Autor:
E-mail: (opcjonalnie)
Emotionki: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Nie pamiętaj
Content Management Powered by CuteNews