Archiwalne newsy:Studiuj w Dębicy
debica.jpgbaner_uek.gif
Wydział Rozwoju Regionalnego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie z siedzibą w Dębicy został powołany decyzją Senatu UEK już w 2006 roku. Jego siedziba mieści się przy ul. Kościuszki 32, w pięknie położonym parku, gdzie obiekty administracyjno-dydaktyczne tworzą zwarty kampus uniwersytecki sąsiadujący bezpośrednio z bazą rekreacyjno-sportową miasta Dębicy. Dodatkowym atutem Wydziału jest lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie, nowo uruchomionej, skomputeryzowanej Biblioteki Miejskiej, z bogatym księgozbiorem i nowoczesną czytelnią.
Wydział Rozwoju Regionalnego UEK w Dębicy obecnie wchodzi w nowy etap swojego rozwoju. Docelowo jest planowane stworzenie jednostki organizacyjnej UEK, która będzie miała prawo nie tylko nadawania tytułów magistra, ale również otwieranie przewodów doktorskich i nadawania tytułu doktora. Intensywnie rozbudowywana jest baza materialna kampusu uniwersyteckiego (obiekty dydaktyczne i biblioteka), co pozwoli na właściwe „wyposażenie” procesu kształcenia. Dzięki znacznym nakładom finansowanym ze środków własnych UEK, jak i zewnętrznych, już w nowym roku akademickim znacznie poszerzony zostanie księgozbiór wydziału oraz wyposażenie w sprzęt komputerowy niezbędny w nowocześnie prowadzonym procesie dydaktycznym.
Już obecnie na terenie kampusu uniwersyteckiego istnieje bezprzewodowy dostęp do internetu zarówno dla pracowników, jak i studentów. Planowane jest wprowadzenie unikatowego kierunku studiów, który będzie szczególnie dostosowany na potrzeby regionu. Przedmioty wykładane w ramach tego unikatowego kierunku obejmowały będą wiedzę z zakresu administracji, rachunkowości i wybranych działów zarządzania. Równocześnie poszerzana jest systematycznie oferta studiów podyplomowych, gdzie dużą popularnością wciąż cieszy się rachunkowość.
Wspierana jest aktywność studentów zarówno w ramach stowarzyszeń, jak i kół naukowych, w którą włącza się coraz szerzej brać studencka. Podjęte działania powinny pozwolić na kształcenie wysokiej klasy specjalistów w zakresie administracji, ekonomii i zarządzania, których kompetencje będą użyteczne nie tylko dla rynku lokalnego. Długoterminowo podejmowane działania w ramach Wydziału Rozwoju Regionalnego UEK w Dębicy są ukierunkowane na stworzenie w regionie silnego ośrodka akademickiego, co powinno być z korzyścią dla mieszkańców regionu, zwłaszcza przez możliwość zdobywania wiedzy na najwyższym poziomie a jednocześnie „na miejscu”.
Zostań naszym studentem!
Zamiejscowy Wydział Rozwoju Regionalnego UEK w Dębicy, ul. Kościuszki 32, 39-200 Dębica, tel./fax: 014 681 28 11, 014 681 12 71, e-mail: debica@uek.krakow.pl
www.uek.krakow.pl
Wysłano 17 Czerwca 2009 przez Prezes
Ognisko
ognisko.JPG
Wysłano 04 Czerwca 2009 przez Prezes
Spotkanie
Spotkanie wszystkich członków AWANGARDY
w dniu 02.06.2009
godz. 9.30 Paw. B pok.12

Serdecznie Zapraszamy
Zarząd Stowarzyszenia AWANGARDA
Wysłano 01 Czerwca 2009 przez Prezes
Msze Święte
Msze Święte za Ś.P. prof. A. Adamczyka została zamówione na:

22.05. (tj. piątek) na godzinę 18:00 w Kościele pod wezwaniem Św. Jadwigi (ul. Św. Jadwigi 11)

14.06.(tj. niedziela) na godzinę 10:00 w Kościele pod wezwaniem Św. Krzyża(ul. 3 Maja 1).
Wysłano 22 Maja 2009 przez Prezes
Uroczystości pogrzebowe
szarfa..bmp
Uroczystości pogrzebowe

Ś.p. Profesora Andrzeja Adamczyka
odbędą się w czwartek tj. 07.05.2009 o godz. 15.00
w miejscowości Łękawica koło Wadowic


W związku z pogrzebem
prosimy studentów chętnych do udziału w ostatnim pożegnaniu
Ś. p. Pana Profesora Andrzeja Adamczyka
o zgłaszanie się do Dziekanatu pok. nr 11 do dnia 5 maja 2009

Informujemy że jest wynajęty przez Uczelnię autokar
(przejazd z Dębicy do Łękawic i z powrotem dla każdego z uczestników nieodpłatny)
Wyjazd godzina 11.00 z parkingu na kampusie
Wysłano 05 Maja 2009 przez Prezes
Grupa taneczna
Rysunek1.jpg
Wysłano 29 Kwietnia 2009 przez Prezes
Ognisko odwołane
Ze względu na małe zainteresowanie oraz pewne problemy natury organizatorskiej ognisko poprawinowe zostało odwołane. Przepraszamy za zamieszanie. Zarząd Awangardy i Sukcesu.
Wysłano 28 Kwietnia 2009 przez Krzoczek
Sezon rozpoczęty
Wprawdzie zapowiadali burze ale pogoda jak widać lubi naszych studentów smile Tak więc zgodnie z planem czyli o godzinie 18:07 rozpoczęliśmy tegoroczny Studencki Sezon Ogniskowy. W galerii jest już pierwsza tura zdjęć - montaż by Krzoczek. wink
Wysłano 24 Kwietnia 2009 przez Krzoczek
Ognisko
ognisko.jpg
Wysłano 20 Kwietnia 2009 przez Prezes
Policjanci na Uniwersytecie
2 kwietnia policjanci z Dębicy wspierali działania związane z profilaktyką antynarkotykową podczas Dnia Otwartego w dębickim oddziale Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Policjant komentował scenki przygotowane przez studentów podając przy tym inne informacje związane z używaniem narkotyków, a na stoisku prezentowane były materiały wykorzystywane podczas działań profilaktycznych w szkołach.
Wysłano 05 Kwietnia 2009 przez Prezes
Dzień Otwarty UEK w Dębicy
smile Zapraszamy wszystkich na Dzień Otwarty UEK w Dębicy smile

Plakat_dzien_otwarty_2.jpg
Wysłano 24 Marca 2009 przez Prezes
Z ostatnij chwili
A teraz mała wzmianka o tym co się ostatnio dzieje w naszym biurze wink praca wre, a wszytko w związku z organizacją Dnia Otwartego. Jesteśmy w trakcie kręcenia filmu o naszym ośrodku z udziałem naszych studentów. Zaraz po premierze będzie on dostępny na naszej stronie. Ciąg dalszy relacji już wkrótce wink Z pozdrowieniami Awangarda

IMGA0856.JPG
Wysłano 20 Marca 2009 przez Krzoczek
Juwenalia 2009
W większości mamy już za sobš potyczki zwišzane z zaliczeniem zimowej sesji egzaminacyjnej nadszedł więc czas na pracę. Od zebrania członków stowarzyszenia „Awangarda” które odbyło się 24.02. rozpoczęliśmy twarde przygotowania do Dębickich Juwenaliów.
Wysłano 25 Lutego 2009 przez Krzoczek
Bezpieczna Uczelnia
2 kwietnia zorganizowany zostanie przez nasze Stowarzyszenie happening „Bezpieczna Uczelnia”. W dniu tym przewidziane jest wiele atrakcji zarówno dla naszych studentów jak i dla uczniów szkół średnich w Dębicy. Jest to pierwsze tego typu przedsięwzięcie w Dębicy, a tematykš tego spotkania będzie zagrożenie zwišzane z narkotykami. W programie imprezy przewidziane sš między innymi pokazy sztuk walki, rozmowy ze specjalistami, scenki odrywane przez naszych studentów oraz konkurs z nagrodami. Dokładny plan zamieszczony zostanie w późniejszym czasie.
Wysłano 25 Lutego 2009 przez Krzoczek
Content Management Powered by CuteNews